Szukaj

Główna treść

  • Home
  • Przedstawiamy ICONICS Suite - SCADA czyli rozwiązanie dla wszystkich sektorów przemysłu
  • Zarejestruj
  • Zaloguj

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Przedstawiamy ICONICS Suite - SCADA czyli rozwiązanie dla wszystkich sektorów przemysłu

ICONICS, spółka należący do grupy Mitsubishi Electric Corporation, stanowi centrum doskonalenia oprogramowania dla Mitsubishi Electric's Factory Automation Systems Group. Jej rozwiązania z zakresu wizualizacji, analityki, mobilności, systemu IoT i rozwiązań chmurowych poprawiają produktywność, redukują czas integracji i koszty operacyjne oraz optymalizują wykorzystanie zasobów. Rozwiązania ICONICS, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem branżowym Mitsubishi Electric, zwiększają do maksimum swoją wartość dla klienta poprzez monitorowanie i kontrolowanie procesów automatyzacji. Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie ICONICS może poszczycić się ponad 375,000 instalacjami w fabrykach automatyki (FA), automatyki procesowej (PA) i automatyki budynkowej (BA) w ponad 100 krajach na całym świecie.
Podgląd w czasie rzeczywistym dla zapewnienia ciągłej wydajności operacyjnej To najnowocześniejsze oprogramowanie dostarcza wizualizację w czasie rzeczywistym, mobilność, analitykę i łączność, aby zapewnić kompleksowy widok działań przedsiębiorstwa dla klientów z branży produkcyjnej, automatyki przemysłowej i inteligentnych budynków.


Spraw, aby to co niewidoczne stało się dla Ciebie dostępne!


POŁĄCZ!

Uniwersalna platforma komunikacyjna GENESIS64™ obsługuje standardowe otwarte protokoły przemysłowe, przyspieszając integrację wszelkiego rodzaju urządzeń, sprzętu i systemów, co skutkuje konwergencją IT i OT*1

WIZUALIZUJ

Organizacja i nawigacja oparta na zasobach ułatwia standaryzacje danych, ich porównywanie, i zwiększenie świadomości sytuacyjnej w celu szybszego dotarcia do pierwotnej przyczyny dzięki zastosowaniu analizy kontekstowej i przydatnych do działania informacji.

ANALIZUJ DANE

Bezpieczna wizualizacja w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu jest kluczowa dla utrzymania płynności operacji. GENESIS64™ pozwala na skalowanie od komputerów stacjonarnych do przeglądarek, tabletów, smartfonów i urządzeń typu wearable.

WYKORZYSTUJ DANE

Zwiększ produktywność operacyjną i jakość dzięki interaktywnej analityce.
Zastosowania branżowe obejmują OEE*2 , SPC*3 , energię i wykrywanie usterek, aby zapewnić wgląd od urządzeń brzegowych do chmury.

ICONICS Suite™ jest rozwiązaniem idealnym dla każdej branży

Produkty do wizualizacji od Mitsubishi Electric


ICONICS Suite™


GENESIS64™ jest tylko jednym z produktów należących do szerokiego portfolio ICONICS Suite™. Rozwiązania te charakteryzują się zaawansowaną technologią wizualizacji, która może być uruchomiona na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, wysoką dostępnością, scentralizowaną konfiguracją i możliwością podłączenia do szerokiej gamy standardowych protokołów komunikacyjnych.

GENESIS64™ Basic SCADA - Podstawowy Pakiet SCADA

- Podstawowe funkcje SCADA
- Najnowocześniejsza wizualizacja w czasie rzeczywistym
- Zarządzanie alarmami zgodne z ANSI/ISA-18.2
- Solidne, niezawodne zbieranie danych historycznych

GENESIS64™ Advanced Pełna funkcjonalność

Rozległy monitoring systemów instalacji i budynków w całym przedsiębiorstwie
- Skalowalność do dużych, rozproszonych systemów
- Wsparcie dla bezpiecznej komunikacji w chmurze

Oprogramowanie SCADA -ICONICS Suite™

Rola operatora

- Zarządzanie produkcją
- Konserwacja urządzeń

Improve visibility and operational efficiency

Drive process improvements with actionable information

Rola inżyniera

- Konserwacja prewencyjna
- Oszczędność energii
- Zdalne monitorowanie

Identify and address root cause issues

Configure highly reliable systems

Rola kierownicza

- Usprawnienie działalności
- Wykorzystanie "big data"
- Zdalne monitorowanie

Gain critical insight into your operations with KPIs and analytics

Manage global deployments across the enterprise

Rola integratora

- Łatwa łączność i integracja
- Wydajna inżynieria

Custom solutions to develop value-added services

Reduce engineering time


Rozwiązania dla każdego!

Dowiedz się więcej!


Skontaktuj się z nami!

Pola zaznaczone * są obowiązkowe

Prosimy do poniższego pola wpisać tekst, który znajduje się na obrazku z lewej strony. Jeśli nie możesz odczytać obrazka, kliknij „Odśwież”.

Sicherheitscode Odśwież

Administratorem danych osobowych jest Mitsubishi Electric Europe B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce. Dane będą przetwarzane w celu udzielnie odpowiedzi na złożone zapytanie z wykorzystaniem powyższego formularza. Przetwarzanie danych w tych celach jest prawnie uzasadnionym interesem administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym prawach (m.in. możliwości złożenia sprzeciwu) dostępne jest w Polityce prywatności.

Powrót

Do góry