Szukaj

Główna treść

  • Home
  • Serwis Automatyki Przemysłowej Mitsubishi Electric
  • Zarejestruj
  • Zaloguj

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Serwis Automatyki Przemysłowej Mitsubishi Electric

Autoryzowany serwis automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric zlokalizowany jest w Balicach i obejmuje swym zasięgiem cały region Europy Środkowo Wschodniej. Doświadczona kadra inżynierska zapewnia profesjonalną obsługę klienta i wsparcie w zakresie serwisu sprzętu automatyki przemysłowej oraz robotów. Sieć serwisowa w krajach Europy Środkowo Wschodniej zapewnia wsparcie w lokalnym języku gwarantując najwyższy standard usług.


Usługi Serwisowe

Diagnostyka oraz zdalny monitoring

Aby zapewnić jak najlepsze wsparcie i transparentność wszystkie usługi serwisowe poprzedzone są diagnostyką wykonywaną na naszym warsztacie w Balicach oraz informacją o kosztach naprawy. Serwis wykonuje diagnozę urządzenia w ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia.
W naszej ofercie znajduje się również system Me2Robot. Jest to aplikacja która zbiera dane z poszczególnych części robota a następnie umożliwia zdalne monitorowanie stanu robotów zainstalowanych na liniach produkcyjnych.

Program Robot Care

Jest to program obsługi serwisowej przeznaczony dla robotów serii F oraz FR, zarówno nowych, jak i zakupionych wcześniej. Pakiety oferuje takie usługi jak: pojedyncze usługi przeglądowe – „maintenance box”, pakiety serwisowe – „2- lub 3-letni program opieki”, szkolenia z zakresu przeglądów technicznych dla użytkowników robota oraz możliwość rozszerzenia gwarancji. Jednocześnie oferujemy pakiet przeglądów okresowych, które są dostępne wraz z nowym robotem.

Indywidualne kontrakty serwisowe robotów

W ramach indywidualnych kontraktów serwisowych oferujemy takie usługi jak: przeglądy okresowe, dedykowany magazyn części, gwarantowany robot zastępczy czy określony czas reakcji. Dodatkowo umożliwiamy płatność po wykonanej usłudze lub w formie stałej miesięcznej opłaty. Oferujemy również program wydłużonej gwarancji, przy czym czas na integrację nie wlicza się w okres gwarancyjny. Każdy z naszych kontraktów dopasowany jest do indywidualnych wymagań klienta, tak aby jak najbardziej wpisywał się w potrzeby firmy.

Serwis Factory Automation

W ramach serwisu FA oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania problemu oraz dostępności części. Aby zachować jak najwyższy standard obsług i minimalizować czas przestoju produkcji umożliwiamy wykonywanie napraw u klientów. Jednocześnie oferujemy trzy letnią gwarancję na produkty Factory Automation

Możliwość wymiany sprzętu na nowy

W przypadku nieprodukowanych komponentów lub skomplikowanych napraw serwis oferuje możliwość wymiany sprzętu na nowy. W pakiecie wymiany udostępniamy bezpłatną konfigurację oraz wgranie niezbędnych parametrów.

Dostępność części zamiennych

Przestój maszyn i produkcji jest kosztownym problemem, dlatego serwis umożliwia szybki dostęp do części zamiennych. Posiadamy magazyn części do wszystkich typów robotów oraz magazyn robotów zastępczych w Polsce w Balicach dlatego wysyłka jest możliwa nawet w tym samym dniu roboczym. Dzięki usłudze wynajmu robota zastępczego na czas naprawy możemy znacząco skrócić czas przestoju.

Backup

Utracenie danych może mieć równie katastrofalne wyniki i wpływać na przestój. Serwis Mitsubishi Electric oferuje zabezpieczenie wszystkich danych poprzez zgrywanie programów oraz tworzenie kopii zapasowych dla klienta.

Skontaktuj się z naszym serwisem:

Automatyka Przemysłowa

+48 12 34 76 572

FAService@mpl.mee.com

Robot

+48 12 34 76 536

Robot.Service@mpl.mee.com

Kontrakty serwisowe

+48 12 34 76 630

Robot.Service@mpl.mee.com

Adres wysyłki

Krakowska 48,
32-083 Balice
Serwis

Zapraszamy również na naszą stronę:

Link

Powrót

Do góry