Szukaj

Główna treść

  • Home
  • Warsaw Industry Week
  • Zarejestruj
  • Zaloguj

Factory Automation

Print page

Factory Automation

Warsaw Industry Week

Serdecznie zapraszamy na targi Warsaw Industry Week, które odbędą się w dniach 13-15.11 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Na naszym stoisku zaprezentujemy pokaz maszyn naszych partnerów. Ponadto, zorganizowane będą warsztaty z programowania robotów przemysłowych oraz śniadanie branżowe.
W tym roku nasze stoisko ma nr 128 i znajduje się w hali E.

Pokaz maszyn

Na naszym stoisku, wraz z Partnerami, zaprezentujemy niezwykłe pokazy rożnych maszyn. Firma KELLER Poligrafia dla Przemysłu zaprezentuje półautomatyczną sitodrukarkę ze stołem obrotowym, POLPAK przedstawi linię do automatycznego pakowania drażetek w plastikowe słoiczki zintegrowaną z robotem przemysłowym, a PABLO - linię rozlewniczą wraz z zakręcarką.
Na stoisku krążyć będzie również wózek AGV firmy OCTANT.
Maszyny będą zintegrowane z naszymi rozwiązaniami IT.

Darmowe szkolenia z programowania robotów przemysłowych

Serdecznie zapraszamy na darmowe szkolenia z programowania rootów przemysłowych. Podczas tego praktycznego szkolenia zadaniem uczestników będzie stworzenie symulacji i jej późniejsze uruchomienie na rzeczywistym robocie. W oparciu o aplikację typu pick&place (pobierz i odłóż) każdy będzie miał okazję zasymulować pracę robota i obliczyć czas cyklu w środowisku RT ToolBox3. Następnie stworzony program można będzie przetestować na rzeczywistych robotach jednocześnie ucząc się jego obsługi, zarówno z poziomu komputera, jak i panelu uczącego.
Liczba miejsc jest ograniczona,

Rejestracja

Rejestracja

Śniadanie biznesowe „Przestrzeń do współpracy automatyki przemysłowej i IT w ramach IV Rewolucji Przemysłowej"

Wraz z naszymi Partnerami, firmami Microsoft, INEA, BLUnovation oraz Chmurowisko.pl zachęcamy do udziału w śniadaniu biznesowym „Przestrzeń do współpracy automatyki przemysłowej i IT w ramach IV Rewolucji Przemysłowej".

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Przemysłu 4.0 podpowiemy jak zbierać, przetwarzać oraz analizować dane, tak by optymalizować procesy produkcyjne. Śledzenie życia wytwarzanego produktu – od wyjściowego surowca aż po jego utylizację – jest obecnie koniecznością. Jest to możliwe dzięki wymianie danych. Dane w świecie automatyki są traktowane inaczej niż w branży IT, dlatego wspólnie z Partnerami podpowiemy jak połączyć te dwa światy.

Rejestracja

Rejestracja

Odbierz darmowy bilet na targi

Aktywuj swoje zaproszenie na stronie podlinkowanej poniżej wpisując kod WIW201920059.

Odbierz darmowy bilet na targi

Powrót

Do góry